הצהרת נגישות


הצהרת נגישות לעסק  "א.א קרמיקה"
תאריך עדכון 21.08.2022

א.א קרמיקה מחויבת ליצירת חוויית שירות חיובית לכלל לקוחותיה בכל ערוצי הפעילות. בהתאם למחויבות זו ובהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998, ותקנותיו, מבצע הארגון התאמות נגישות באתר האינטרנט שלה על מנת לאפשר שירות מלא, מהיר ויעיל באמצעות אתר האינטרנט גם ללקוחות עם מוגבלות.

הסדרי נגישות במבנים

בסניפי החברה ברמת גן וכפר סבא קיימת נגישות מלאה לציבור הלקוחות שלנו.

שירות לקוחות נגיש

כל עובדי הארגון אשר מעניקים שירות ללקוחות , עברו הדרכה והכשרה בהיבטים של מתן שירות לאנשים עם מוגבלות וקיבלו כלים בקשר למתן שירות נגיש ואופן טיפול בפניות של לקוחות בקשר עם שירות נגיש.

נגישות באינטרנט

א.א קרמיקה רואה חשיבות רבה בשירות איכותי ובמתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות והגולשים, ולשם כך מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה על מנת לאפשר את השימוש בהם עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל הניתן.

א.א קרמיקה ממשיכה במאמצים לשפר את נגישות אתר האינטרנט, כחלק ממחויבותה לאפשר בהם שימוש עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

אמצעי הנגישות באתר האינטרנט ובאפליקציה:

תוכן – החברה פועלת לכתיבת התכנים בצורה פשוטה, ברורה ונהירה.

מבנה – מבנה האתר האינטרנט מושתתים על ניווט נוח וברור ותפריטים הבנויים באמצעות רשימות המאפשרים התמצאות קלה, פשוטה ומהירה.

לחילופין ניתן לפנות לנציג אנושי במשרדינו  לקבלת עזרה בהתמצאות בתפעול כל חלקי האפליקציה ובירורים נוספים.

באתר באמצעות דף "צור קשר" או טלפונית 

הבהרה

חרף מאמצים רבים לאפשר שימוש נגיש באתר, יתכן ויתגלו חלקים שטרם נגישים, אלא שלגביהם קיימות חלופות נגישות אחרות. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר , ככל האפשר ובהתאם להנחיות, וזאת על מנת לאפשר שימוש לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות .

פרטי התקשרות

אנו נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור הנגישות באתר.

רכז נגישות:  גל לוי יכין 

טלפון: 0507333633

 פעיל בימים א-ה בין השעות: 08:00-19:00 וביום ו בין השעות: 07:00-14:00

דואר אלקטרוני:  a.a.ceramic@gmail.com

כלי נגישות