בריקים


בריקים


 

בריקים הם דרך מצוינת ליצור אוירה חמימה ומזמינה לכל בית.

לבריקים תרומה עיצובית משמעותית והם תופסים להם מקום של כבוד בסלון, במטבח או בכל חדר אחר בבית ומוסיפים המון אופי לחלל החדר בכלל.

גדולתו העיקרית של קיר הבריקים הוא שאין צורך לתלות עליו תמונות או להוסיף פריטים עיצובים אחרים, הוא לבדו יכול לעצב חלל שלם.

הבריקים הפכו להיות פופולאריות בשנים האחרונות משום שהם יוצרים אווירה עיצובית המחזירה אותנו לימי האריסטוקרטיה של עידנים רחוקים, וגם מקרבים אותנו לטבע. יש מי שמשתמש היום בבריקים לשם חיפוי קירות חיצוני, ויש מי שמשתמש בהם לשם חיפוי של חללים שונים בבתים בפרטיים, כך למשל נוכל למצוא היום בתים פרטיים שבהם בתוך הסלון יש קיר פנימי עשוי מבריקים, או מטבח בעיצוב נוסטלגי המשלב אבני בריקים.

אנשי המקצוע העוסקים בריצוף ובחיפוי הם אלו המבינים בבריקים, והם נוהגים להבדיל בינהם, לפי הצבע שלהם, והמרקם שלהם. החברות העוסקות בייבוא של בריקים הן אלו שעוסקות בניקוי הבריקים, ומכירת הבריקים המתאימים ללקוח לפי המרקם והצבע הרצוי לו.

הביקוש ללבנים מיוחדות אלו הולך וגדל בשנים האחרונות בשל כמה סיבות שהן:

האבנים הללו מוסיפות לבית אווירה של בית אצולה מרשים ועשיר.
אלו אבנים טבעיות חזקות ועמידות בכל תנאי של מזג אוויר, גשם,רוח או שמש יוקדת.
בריקים שיש בהם שימוש בחלל הפנימי של הבית מוסיפים אווירה חמימה , יוקרתית וטבעית.
כאשר אנו מעוניינים ליצור סביבה מעוצבת, אטרקטיבית והרמונית לרשותנו 4 סוגים של בריקים:

בריק מפירוק – בריק שבעצם פורק ממבנה ישן שניכן במראה אותנטי וייחודי ,זאת תודות לסביבה האקלימית שמהם פורקו והחומרים המיוחדים שיש במקום שתרמו למראה שלהם.
בריק אבן – אבני טבע כמו שיש צפחה טרונטין וכו’ שפולחו לבריקים בגדלים שונים ויוצרים עיצוב עם מראה טבעי ביותר.
בריק סינטטי – אבן מתורבת ומהונדסת שמשלבת בין החומרים מהטבע ומוצריי בטון בטכנולוגיה מודרנית . הבריק המתורבת מעולה כאשר רוצים לשלב בין מודרני לעתיק ויחד עם זאת לתת לקיר מראה טבעי.
בריק מפורצלן – פורצלן מקנה לחומר עמידות גבוהה ביותר , היישום הוא קל מאוד ולא צורך תחזוקה . כיום ההדפסות הדיגיטליות על פורצלן מאפשרות לעצב וליצור בריק עם מראה טבעי לחלוטין עד כי אי אפשר להבחין מה אמיתי ומה סינטטי.

צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ו/או בקשה בנוגע לבריקים בביתכם החדש.

 

כלי נגישות