חיפוי חדרי רחצה


חיפוי חדרי רחצה


החשיבות בעיצוב חדרי רחצה

כאשר אתם מעוניינים לשפץ את הבית שלכם, או שאתם עוברים לדירה חדשה, חשוב מאד לזכור לדאוג לאחד מהחדרים החשובים ביותר בבית שלכם – חדר הרחצה. לעתים, אנו נוטים לשכוח עד כמה חדרי רחצה הם חשובים לפעילות התקינה של חיינו בתוך הדירה. נכון שבתוך הסלון אנו מארחים, ובחדר הישנה אנחנו נחים ונהנים מהזמן הפנוי. עם זאת, חדרי רחצה נועדו לספק לנו את השירות הקריטי ביותר בבית – שמירה על הניקיון ועל ההיגיינה שלנו. חשוב מאד לעצב אותם בהתאם, כך שהם גם יתאימו לסביבה הייחודית, וגם יהיו יפים ונעימים, כך שהשהות בתוכם תהיה נוחה.

מה חשוב לקחת בחשבון?

בבואכם לבחור עיצוב עבור חדרי רחצה, יש כמה נקודות חשובות שצריך לזכור. ראשית, הריצוף של חדר הרחצה צריך להיות חזק ואיכותי, ולהיות עמיד במיוחד. יש לזכור שבסביבה של חדר הרחצה, יש לא מעט חום, קור, מים ולחות אשר כולם מתערבבים להם יחדיו בחדר שאיננו גדול בהכרח. הריצוף אם כן צריך להיות עמיד היטב בפני השינויים הללו, ולהיות נעים למגע גם כאשר אתם יחפים.

באשר לקירות – יש לדאוג כמובן לחיפוי קרמיקה מתאים בתוך חדר רחצה. החיפוי מאפשר לכם בעצם למנוע מצב של נזילות. הקרמיקה היא חומר איכותי אשר עמיד בפני מים, והוא שומר על הקירות כך שהמים לא ישפיעו על הגבס ויהרסו אותו. מומלץ בחום לבחור בחיפוי אשר תואם בעיצוב שלו לריצוף של חדר הרחצה. כך אתם תוכלו להבטיח מראה נעים במיוחד.

חדרי רחצה צריכים לכלול כמובן רחצה או מקלחון בתוכם. לא פעם, קיימת התלבטות מה מהם עדיף. אין ספק שהרחצה ברחצה יכוה היות יותר מפנקת, אם כי המקלחון הוא הרבה יותר חסכוני במקום, ויעיל מאד לניקיון. השאלה היא קודם כל כמות השטח שמוקצית לחדר הרחצה שלכם, וכן שאלות הקשורות לאנשים שנמצאם בבית. אם יש לכם ילדים – כדאי להתקין רחצה בתוך חדר הרחצה.

מומלץ מאד למקם בתוך חדר הרחצה גם את הכיור שישמש לניקיון ושמירה על ההיגיינה של הידיים. יש לדאוג שבסביבת הכיור יהיו גם כלים סניטריים שיש בהם צורך מפעם לפעם. לרוב זהו המקום שבו מצחצחים שיניים, מתגלחים, ולעתים אפילו מתאפרים. לכן יש לדאוג גם לתאורה חזקה מעל הכיור, ולמראה מתאימה, כדי להשלים את התמונה.

היכן אפשר להשיג את הכל?

אם תאם רוצים לעצב חדרי רחצה ברמה הגבוהה ביותר שיש, וזקוקים לסיוע מקצועי – חברת א.א קרמיקה היא הכתובת עבורכם. החברה, שמנוהלת ע”י אלי ואורית לוי כבר יותר מ 20 שנה, הפכה להיות שם דבר בתחום של עיצוב חדרי רחצה, ובשנים האחרונות התרחבה גם לעיצוב של חלקים נוספים בדירות ובבתים פרטיים. אתם מוזמנים להגיע לאחד ממרכזי המכירות של א.א קרמיקה, או ליצור קשר דרך האתר, ואנו נשמח לייעץ ולסייע לכם בתהליך.

 

כלי נגישות