חיפוי כפרי


חיפוי כפרי


החלטתם לשפץ את הבית? החלטתם לשנות את סגנון עיצוב בבית ולעבור לעיצוב כפרי, וכעת אתם מתלבטים איך לעצב את המטבח האם להוסיף לו חיפוי קיר בעיצוב כפרי, או האם להוסיף לסלון חיפוי קיר בעיצוב כפרי, כל אלו אכן אפשריים.

חיפוי כפרי יתאים לכל חלל המעוצב בעיצוב כפרי, כמובן שלא יהיה ראוי להתקין חיפוי כפרי במטבח שהוא בעיצוב מינימליסטי. חיפוי כפרי יכול להיות חיפוי קיר חיצוני או חיפוי קיר פנימי, בכל מקרה חיפוי קיר כפרי ייתן לבית אווירה כפרית וחמימה, אווירה הקרובה לטבע. חיפוי כפרי יכול להתבצע היום עם מגוון רחב של לבנים, יש כאלו שירצו להתקין חיפוי קיר כפרי עם אריחי קרמיקה, יש כאלו שיעדיפו חיפוי כפרי עם אריחי אבן טבעית, ויש כאלו שירצו חיפוי קיר עם אריחים מצוירות או עם בריקים.

חיפוי כפרי נהוג למצוא היום במטבח שעוצב בעיצוב כפרי, או בסלון שיש לו עיצוב כפרי, או באמבטיה שיש לה עיצוב כפרי, יש גם חיפוי קיר חיצוני בעיצוב כפרי, שמהווה מעין חלון ראווה שמודיע הבית הזה הוא בעיצוב כפרי! בכל בית שיש בו חיפוי כפרי תהיה מיד תחושה של חמימות , האריחים שעל הקירות משדרים לכל מי שנכנס לבית חום ויוצרים תחושה של נוכחות ממשית.

רכישה והתקנה של חיפויי קיר, אינם עניין של מה בכך, לא כל רצף יודע להתקין חיפויים, ולא כל רצף יודע אילו אריחים מתאימים לחיפויים, לכן אם אתם רוצים לרכוש לביתכם חיפוי איכותי, ויפה, שיהיה עמיד לאורך שנים, אנו מציעים לכם לבוא אל אחד מאולמות התצוגה של א.א קרמיקה, אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של חיפויים החל מחיפויים בסגנון מודרני, וכלה בחיפויים בסגנון רטרו, אצלנו כל החיפויים מקורם בחברות הטובות ביותר, המשווקות את המוצרים הטובים ביותר, ואנו מאפשרים ללקוח לבחור את חבילת הרכישה המתאימה לצרכים שלו, לטעם העיצובי שלו, ולתקציב שלו.

 

כלי נגישות