חיפוי מודרני


חיפוי מודרני


 

יש לכם בית בסגנון עיצוב מודרני? מעוניינים להוסיף לו חיפוי קיר מודרני בסלון? או במטבח? או שאולי אתם גרים בבניין משותף שבו הוחלט על חיפוי קיר חיצוני בסגנון מודרני, או אולי סיימתם תהליך של שיפוץ הבית ועיצוב הבית בסגנון מודרני וכעת עליכם לבחור חיפוי מודרני למטבח החדש שלכם.

חיפוי מודרני יהיה חיפוי שיתאים לסביבת מגורים המעוצבת בסגנון מודרני, שהוא סגנון נקי ומאופק, מאופיין בהעדר צבעוניות, מיעוט של חפצים ורהיטים, ויש כאלו שאפילו יאמרו שסגנון עיצוב מודרני הוא סגנון קר שיש בו ניכור כלפי אילו הנכנסים לבית.

חיפוי מודרני או כל חיפוי אחר, משיג שתי מטרות, המטרה האחת הוא מלביש על כל קיר או על כל חלל אחר, לבוש מעניין, והופך את הקיר מקיר חיוור לקיר מרהיב שמושך את העין, והמטרה השנייה, היא הגנה על הקיר מפני רטיבות.

חיפוי מודרני יכול להיות עשוי מחומרים שונים, החל מאבן טבעית כלה בשיש או קרמיקה ואפילו זכוכית. חיפוי קיר הוא ההזדמנות של מעצב הפנים, להדגיש את הסגנון הנקי של העיצוב המודרני, או ההזדמנות ליצור קונטרסט לעיצוב המודרני המאופק והקר. ולכן נוכל לפעמים למצוא חיפוי קיר צבעוני המנוגד לעיצוב המודרני הקר או חיפוי קיר לבן ונקי הממשיך את הקו הנקי של העיצוב המודרני השולט בחלל הבית.

מי מכם שיש לו בית בעיצוב מודרני, או שהוא סיים תהליך של שיפוץ והוא מעוניין להוסיף לבית עוד מימד עיצובי עם חיפוי קיר מודרני, יכול להגיע אל אחד מאולמות התצוגה שלנו למצוא שפע של חיפויים במגוון סגנונות. כל החיפויים האיכותיים שתמצאו אצלנו מגיעים מהחברות הטובות ביותר באיטליה העוסקות בריצופים וחיפויים. אצלנו הצרכן הישראלי יוכל למצוא את המוצר החדשני ביותר והאיכותי ביותר, המתאים לצרכים שלו, לטעם העיצובי שלו, ולתקציב שלו, וליהנות משירות אדיב של יועצי עיצוב שילוו אותו לאורך כל הדרך.

 

כלי נגישות