חיפוי צבעוני


חיפוי צבעוני


 

הייתם אצל חברים וראיתם אצלם חיפוי צבעוני במטבח שעשוי מאבני פסיפס צבעוניות, או שאולי ראיתם שהשכנים עורכים פרויקט שיפוץ, והם התקינו חיפוי צבעוני בסלון שיש בו אריחי קרמיקה מעוטרים, הכוללים הדפסים צבעוניים.

חיפוי צבעוני אפשר למצוא היום בבתים שונים, שיש להם עיצובים שונים, לעתים זה יהיה בבית בעיצוב כפרי וחם, או בבית בעיצוב עתיק, מה שבטוח הוא שחיפוי צבעוני ייתן לכל חלל מעין זריקה ויזואלית צבעונית, ויהפוך כל חלל מחלל חיוור ומשעמם לחלל צבעוני מרשים ומעניין. חיפוי צבעוני יכול להיות עשוי מחומרים שונים, בריקים, קרמיקה, אבן טבעית ועוד.

חשוב לזכור שחיפוי צבעוני אינו מתאים לכל חלל, ויש להתקין חיפוי צבעוני רק כאשר הוא משתלב עם האווירה העיצובית הכללית בבית, במקרה שיש בית בעיצוב מינימליסטי, יהיה קשה להתקין בו חפוי צבעוני , לכן גם אם אתם נשבים בקסמו של חיפוי קירות צבעוני מסוג זה או אחר, אל תמהרו להחליט על רכישה שלו, לפני שאתם בודקים אם הוא מתאים לעיצוב הכללי של ביתכם, ואם אתם מתלבטים בנושא, פנו אל איש מקצוע העוסק בעיצוב ומבין בתחום את הצבעוניות של החיפוי אפשר ליצור בכמה דרכים:

  • מגוון של ציורים או הדפסים על אריחי קרמיקה, או אריחים מסוג אחר.
  • אבני פסיפס צבעוניות
  • אריחים מסוגים שונים שיוצרים ביחד צורות גיאומטריות צבעוניות.

אז אם באמת מתחשק לכם לתת לבית שלכם שדרוג ויזואלי, אתם מוזמנים לעשות זאת בעזרת חיפוי צבעוני מכל סוג שתבחרו. אצלנו בא.א קרמיקה תוכלו למצוא שפע של אריחים ומרצפות שאיתם אפשר להרכיב חיפוי קיר צבעוני, איכותי ועמיד לאורך זמן. כך תוכלו להפוך את הקיר שלכם מסתם קיר, לקיר ויזואלי מרשים ומעניין.

אנחנו מזמינים אתכם אל אחד מאולמות התצוגה שלנו, שם תוכלו להתייעץ עם מומחי העיצוב שלנו ולהתרשם ממוצרי החיפוי והריצוף האיכותיים שאנו מציעים ללקוחותינו, ואשר מגיעים מהמפעלים הטובים ביותר באירופה .

כלי נגישות