חיפוי רטרו


חיפוי רטרו


בשנים האחרונות אנו רואים בתים רבים שעוצבו בעיצוב הרטרו, שיש בו געגוע אל העבר ואל הנוסטלגיה, עיצוב הרטרו הוא עיצוב שיש בו לא מעט חפצים, והוא מאופיין בצבעוניות וססגוניות, ולכן אנו נוכל למצוא בו לא מעט חיפויים. בבתים שעוצבו בעיצוב רטרו יהיה פעמים רבות חיפוי רטרו פנימי בסלון או במטבח, או חיפוי רטרו חיצוני בקיר חיצוני.

חיפוי רטרו יכול להיות עשוי מאבן טבעית או מבריקים, או מקרמיקה, והוא יכול להיות במגוון צבעים, ועיצובים, יש מי שירצה להתקין בביתו חיפוי רטרו העשוי מאריחי קרמיקה דקורטיביים, או אריחי קרמיקה מצוירים, ויש מי שירצה להתקין בביתו חיפוי קיר פנימי העשוי מבריקים סינטטים, או מבריקים שהם לבנים מפירוק.

בכל מקרה חיפוי שהתווסף לבית יוסיף לאווירה העיצובית של הבית, ויקשט אותו, וכעת במקום קיר משעמם יש לנו חיפוי ססגוני בסגנון רטרו, שאי אפשר להתעלם ממנו. חיפוי רטרו יצטרף לשאר האלמנטים בבית המעוצב בסגנון רטרו, ויעניק לבית אווירה חמה ומזמינה.

כדאי גם לדעת שהתקנה של חיפוי קירות, בכל סגנון שהוא היא פשוטה, קלה ומהירה, אינה נמשכת ימים רבים, ולא גורמת להרס בבית, וזהו עוד אחד מהיתרונות של כל חיפוי בכל סגנון עיצובי.

אז אם אתם מסיימים כעת פרויקט של שיפוץ , ואתם לקראת תהליך של עיצוב מחדש של הבית בסגנון רטרו, או שאולי קניתם דירה חדשה ואתם מתכוונים לעצב אותה בסגנון רטרו, ואתם מתלבטים איזה אריחים לרכוש עבור חיפוי הרטרו שאתם מעונינים להתקין בסלון או במטבח, אנו מציעים לכם להגיע אל אחד מאולמות התצוגה של א.א קרמיקה. אצלנו תוכלו למצוא גם אנשי מקצוע בתחום העיצוב, וגם מגוון רחב של אריחים המתאימים לחיפוי קיר בסגנון רטרו. אנו מייבאים הישר מאירופה את האריחים והמרצפות של החברות הטובות ביותר, ומציעים לכל לקוח לרכוש את חבילת המוצרים האישית שלו, העונה לצרכים שלו, לטעם העיצובי שלו, ולתקציב שלו.

 

כלי נגישות