ריצוף חוץ


ריצוף חוץ


ריצוף חוץ הוא כל ריצוף שנעשה מחוץ לתחום הדירה, יש ריצוף חוץ במרפסת, ויש ריצוף חוץ בגינה.

אנשים בוחרים היום לרצף משטחים מחוץ לבית מסיבות שונות כגון:

רצון להעניק לשטח שנמצא מחוץ לפנים הבית מראה עיצובי ומרשים.
יש כאלו שרוצים להפוך את הגינה לגינה פרטית שאפשר יהיה להלך עליה בקלות, מבלי שיהיה צורך לטפל בה יותר מדי, ומבלי שיהיה צורך להשקיע בה יותר מדי , ולכן הם מחליטים לרצף אותה במשטח של ריצוף חוץ.
המושג ריצוף חוץ מתייחס גם לאריחים או חיפויים שבעזרתם אנו מחפים קירות בניין שלמים וכך מאפשרים איטום טוב יותר של הבניין מנוזלים ומונעים מקרים של חדירת נוזלים ורטיבות.
ריצוף חוץ יעשה תמיד בעזרת חומרים שהם עמידים יותר לתנאי מזג האוויר, זאת במטרה למנוע שחיקה של האריחים או החיפויים, ובלאי מהיר שלהם.

באילו חומרים ניתן להשתמש בהם בשביל ריצוף חוץ:

  • אריחי קרמיקה
  • גרניט פורצלן
  • שיש לסוגיו
  • אבן טבעית לסוגיה
  • משטחי גומי- מתאים במיוחד לגינות שבהן יש נוכחות גבוהה של ילדים

השילוב של אבנים בעלות מראה טבעי, או של שיש בעל מראה עתיק עם גינה ירוקה יוצרים תחושה של הרמוניה, ושל טבע המבצבץ מכל פינה, ולכן אבן טבעית או שיש בצורותיו השונות הם אלו המתאימים ביותר להיות כאריחי ריצוף חוץ.

אנו בא.א קרמיקה, מציעים לכם מגוון אפשרויות לריצוף חוץ, החל מאבנים טבעיות עתיקות שמקורן לפני מאות שנים, וכלה בריצוף חוץ העשוי משיש בעל עיצוב מודרני או עיצוב עתיק, אצלנו תוכלו לשלב בין המראה המודרני של העידן המאה ה-21 לבין פנטזיה כלשהי מהעבר.

הייחוד שלנו בא.א קרמיקה, הוא העובדה שאנו יכולים לייבא עבור כל אחד מלקוחותינו את חבילת הייבוא האישית המותאמת לצרכים שלו, לפנטזיה שלו, ולתקציב שלו.

אז אם אתם עדיין מתלבטים, ואינכם יודעים מאיזה חומרים לרצף את הגינה או המרפסת שלכם, אנו מזמינים אתכם אל אחד מאולמות התצוגה שלנו, שם תוכלו להתייעץ עם אנשי העיצוב שלנו, וכן לקבל כל מידע נוסף שתרצו, וליהנות משלל של מוצרי קרמיקה, שיש, ריצופים, וחיפויים, איכותיים, ומרהיבים ביופיים, המגיעים מהחברות הטובות ביותר באיטליה.

 

כלי נגישות