ריצוף קלאסי


ריצוף קלאסי


 

ריצוף הוא אחד החלקים הדומיננטיים בעיצוב והוא זה שיש לו השפעה רבה על כל מראה החלל והרי לא ניתן לעצב בית בעיצוב קלאסי עם ריצוף תעשייתי, או ריצוף של אריחי טרצו, אז לכן לפני שנברר מהו ריצוף קלאסי, נבהיר קודם כל בקיצור מהו עיצוב קלאסי.

בית שיהיה מעוצב בסגנון קלאסי יהיה בית שישדר עושר ויוקרה, ולכן יהיה בו שימוש ברהיטים מפוארים, בפריטי תאורה מפוארים, במטבח יוקרתי, כל אלו משדרים תחושה של ביתמפואר , מרשים, ומלא עושר פנימי וויזואלי. בבית כזה לא תמצאו אריחי חרסינה, ובטח שלא פרקט למינציה פשוט, בבית כזה נמצא בדרך כלל ריצוף קלאסי של שיש, או גרניט פורצלן, או ריצוף רטרו דקורטיבי.

חשוב לציין שבבית בעיצוב קלאסי יש שימוש בלא מעט פריטים ורהיטים כבדים, ולכן הריצוף בבית כזה צריך להיות ריצוף שיהיה עמיד בפני שריטות, ובפני רהיטים כבדים שיעמדו עליו. היום ניתן למצוא בתים בעיצוב קלאסי המשדרים יוקרה ומראה ויזואלי עשיר, שיהיה בהם ריצוף של פרקט איכותי עמיד ומרשים, או ריצוף שיש, או ריצוף גרניט פורצלן, או ריצוף רטרו צבעוני ודקורטיבי, ועוד.

אז אם מתחשק לכם בית בעיצוב קלאסי, ואתם מתלבטים אילו אריחים מתאימים לחלל הסלון, ואילו אריחים מתאימים לחלל האמבטיה, , וכו’, אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו אל א.א קרמיקה. אצלנו תוכלו למצוא אנשי מקצוע המתמחים בכל הקשור לעיצוב הבית, הם יוכלו לייעץ לכם מהו הריצוף המתאים לכם ואשר ישמור על מראה ואווירה של בית בעיצוב קלאסי. וכמובן שמלבד אנשי המקצוע, יש לנו מלאי עצום של מרצפות ואריחים איכותיים משלל חומרים המתאימים לכל מי שמעוניין בבית או דירה בעיצוב קלאסי.

את כל השירות האדיב הזה תוכלו לקבל אצלנו ב-3 אולמות התצוגה של א.א קרמיקה, הפזורים ברחבי הארץ לשירותכם.

 

כלי נגישות