איך הפכה דירת חמישה חדרים במודיעין מדירה צפופה וסבוכה חסרת אור לדירת גן פתוחה ומרווחת נעימה ומודרנית.

 מעצבת הפנים רויטל רודצקי – ביצעה מהפך בלתי יאומן בשלושה חודשים, בפרויקט הזה שאותו  עיצבה עם חומרי הגלם שלנו – א.א קרמיקה ,  רויטל יזמה מהלכים ששינו את פני הדירה והפכו אותה מדירה צפופה ועמוסה לדירת גן מרווחת ומוארת עם גישה אל החוץ.
דיירי הבית זוג בגילאי הזהב שגידלו שלושה ילדים שיצאו לחיי עצמאות, ביקשו לעצמם  בית מרווח וכניסת אור טבעי מקסימלי עם דגש על פרטיות ויחידת הורים מרווחת, ומעבר לכך ביקשו להקנות לבית מראה חדש מודרני ואוורירי המשרה רוגע, וכך נוצר התהליך.
את רצפת החלל מעטרות מרצפות לפאטו 80/80 צבע רך במראה קלאסי.
האלמנט הבולט ביותר בפרויקט הזה הוא קיר הכוח בסלון  רויטל מיקמה אותו בצידו המערבי  והמזרחי של הסלון, בניגוד להרבה עיצובים שקיר הכוח תופס מקום על קיר יחסית קטן  כאן באומץ לב של הלקוחה וביטחון מלא של רויטל לגבי התוצאה, קיבלנו סלון עוצמתי בעל נוכחות, מאידך הבחירה להשתמש בבריקים בהירים נכונה לגודל הקיר, כך נוצרת שלווה בתוך הדומיננטיות.

ומכאן אל המטבח – כבר בכניסה לדירה אפשר להתרשם מהחלל הפתוח ומצידו הימני של החלל קיר דקורטיבי בעל חריצים המאפשרים מעבר אור, המפריד באופן לא מוחלט את המטבח מהכניסה, שני צעדים קדימה יובילו אותנו אל מטבח בעל חלונות בלגים הצופים אל גינה ירוקה , והפרדה נוספת שיוצר דלפק שיש בין המטבח אל היציאה למרפסת.

חדרים – המבנה המקורי כלל דירה בת חמישה חדרים, אולם על מנת להרחיב את הסלון ויתרו בהסכמה מלאה דיירי הבית על חלל קטן אחד שהוא שרותי האורחים, עובדה זו איפשרה מקום מחשבה והרחבה של חללים נוספים ואיפשרה יותר יצירתיות חדרי הרחצה הנותרים, האחד המרכזי והשני ביחידת ההורים. ההשראה לחדרי הרחצה גם כאן, אור ונשימה, ולכן השימוש בצבעים הבהירים נעשה בהתאם, מרצפות אריחים צורות כוכבים 20/20 קיימים גם בגוונים נוספים. בחדר רחצה ביחידת ההורים אותו הדגם בגודל 45/45 בכחולים אפורים.

כלי נגישות