מה קורה כאשר זוג צעירים תל אביבים עוברים לגור בדירה משלהם בראש העין? כיצד משמרים את השיק והרוח המגניבה בבית גם הרחק מהעיר הגדולה? המעבר החד הזה נעשה בעזרתה של מעצבת הפנים נטלי קונטנטה שמטרתה הייתה לשמר את המראה הקלילי הצעיר והאוורירי ואפילו לשדרג אותו למראה קלאסי יותר.
מתחילים בניפוי, מוציאים ארונות ורהיטים כבדים שחוסמים את הזרימה והמעבר, משאירים רק מה שצריכים ומכניסים גם חדש, צבעים מוסיפים לאופי החלל וגם כתם צבע קליל אחד בכל חלל יכול להקפיץ את האוירה לנעימה ומעניינת יותר.
הדגש היה לפתוח את החלל , ולתת לדירה מראה שיקי, הזוג רצה בית נקי ופונקציונאלי, הצבע הוכנס בפריטים הקטנים של האקססוריז ובטקסטורות השונות של החומרים למרות השימוש באותו הגוון. האתגר היותר פונקציונלי היה יצירת  חדר ההורים לחדר גדול יותר עם מקלחת ושרותים זרימתית ונגישות קלה בחלל המרכזי, אתגר זה כלל  שבירת כל הקירות החוסמים ופתיחת חלל המטבח לחלל המרכזי.
לאחר שהחלל נפתח, נותר לעצב ולבחור את חומרי הגלם, בריצוף ובחיפויי נבחרו גוונים טבעיים : ריצוף במראה חול ,חיפויי ובריקים בהירים  והפרקט בחדרים במראה עץ עדין וטבעי .

 גם בחדרי ברחצה המטרה הייתה לשמור על אותו קו כמו בבית, מראה רגוע, הרמוני טבע ונקי.
לחדרי הרחצה נבחר ריצוף דמויי פרקט , החיפוי לבן . בחדר אמבטיה ילדים הוחלט לבחור ריצוף דמויי פרקט מיוחד יותר שי בו טקסטורות וצבע והמבנה שלו שונה ומיוחד.
בשרותי אורחים הוכנסו שוב אלמנטים של טבע והכיור מונח על בוצר עץ טבעי.
ההשראה הייתה להכניס צבע,רעננות ואת השיק של תל אביב לפרברים ובסוף כל יום להרגיש בבית .

ריצוף כללי–  דמוי שיש טבעי בגימור סאטן מט משי – תוצרת איטליה.
חיפויים – בריקים גרניט פורצלן קיים במגוון גדלים וגוונים – תוצאת איטליה.
ריצוף מקלחת פורצלן דמוי עץ 50/50  בצורת שתי וערב – תוצרת איטליה קולקציית סאן טרופה , קיים במגוון רחב.
א.א קרמיקה.

כלי נגישות