מהם דקורים ובמה הם תורמים לבית שלכם? כאשר מדובר על עיצוב הבית, כמעט כל אחד מכיר מונחים כמו ריצוף, שיוף או חיפוי, אולם לא כולם מבינים למה בדיוק הכוונה בהתקנה של דקורים בתוך קירות הבית.
מדובר דווקא על רכיב שכמעט כל אחד מכם יכול לזהות – ופשוט לא מודע לכך שזהו שם. כאשר מדובר על דקורים, הכוונה היא בעצם לעיצוב מיוחד של חיפויי הקרמיקה והשיש שיש בחדרי הבית. באופן טבעי, רוב החיפויים הללו מתקיימים באזורים שבהם יש עבודה בתנאים של לחות ורטיבות. ולכן, העיצוב עם הדקורים רלוונטי בעיקר למטבחים ולחדרי אמבטיה.

אולם במה בדיוק הדקורים תורמים, ואיך בעצם אפשר לבחור אותם?
תפקיד עיצובי קריטי במיוחד
כפי שבעצם ניתן להבין משמם – לדקורים יש תפקיד שהוא בעיקר עיצובי (שמם מגיע מהמילה הלועזית דקורציה – עיצוב). הרעיון הוא שבמקום שיהיו חיפויים רגילים בצבעים בגוון אפור- לבן, אשר להוסיף לא מעט דברים שיהפכו אותם למושכים במיוחד. ניתן לבצע את הדקורים באמצעות שילוב של אבני פסיפס מיוחדות למשל -וכך ליצור מראה צבעוני ומיוחד. אפשר לצבוע את האריחים השונים עם דוגמאות ל פסים, עיגולים, נקודות, או כל צורה אחרת אשר אתם מרגישים שהיא תוכל לתרום לבית שלכם. כך אתם יוצרים סביבה הרבה יותר נעימה לעין, ומכיוון שמדובר על אזורים שאתם מבלים בהם לא מעט כמו מטבח והאמבטיה – חשוב שתרגישו בסביבה זו בנוח.
באשר לשיטות השונות לעיצוב עם הדקורים, הרי שכבר נגענו בכמה דוגמאות ספציפיות, ניתן להרחיב ולומר, שהדקורים יכולים אף ליצור ציור מורכב במיוחד, במידה ואתם תהיו מעוניינים בכך. אתם מוזמנים להגיע עם דוגמה שאתם מכירים, לראות כיצד ניתן יהיה לעבד אותה לדקורים. הדבר יאפשר לכם להשיג תוצאות מעולות. מהצד השני, אם אתם חשים שיכולת יצירה שלכם היא מוגבלת, אתם תמיד יכולים להסתכל בגלריות רבות של דקורים לבית, למצוא דוגמה אשר מושכת אתכם – להביא אותה את מעצב שלכם.
התוצאה הסופית היא כמובן של משטח חיפוי יפה במיוחד, מושך ואיכותי מאוד. אפשר כמובן לבצע את ההתקנה של הדקורים בזמן השיפוץ של הבית, ובהזדמנות זו להחליף את אריחים הישנים בחדשים, וכך ליצור גם משטח יותר פונקציונלי, וגם יפה יותר, איכותי ומושך.
מי מספק לכם עבודה ברמה גבוהה?
במידה ואתם מעוניינים בהתקנה של דקורים איכותיים, אתם מוזמנים לפנות כבר בדקות הקרובות לחברת א.א קרמיקה. החברה, אשר מרכז הייצור הלוגיסטי שלה שוכן בעיר נתניה, כך גם אולם תצוגה ראשי שלה – מאפשר לכם לבחור מתוך מגוון עצום של דקורים איכותיים ויפים במיוחד. הדקורים שלנו מגיעים בדוגמאות מוכנות מראש, וכל אחד מהם מהווה עולם ומלאו. אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולבחון את גלריית הדקורים שאנו משווקים, ואפשר גם לקבוע עם צוות החברה פגישה אישית, לבוא לחנות ולהתרשם, ולבחור את הדקורים היפים ביותר שיש.