מה נשתנה? הכל. אפשר להיווכח בשינויים קטנים מהר בעוד בשינויים גדולים לא אחת מבחינים לאט. שינוי ברצפה ניכר לעין במבט ראשון. אשרי העיניים שרואות את השינוי המרהיב. מרצפות מסוגננות, מעודנות, בגוונים שונים, הנוסכת אווירה נעימה, חמימה וביתית בתוך הסלון.

מה היא אופנה?
אופנה היא עונה משתנה של טעם. מה שהיום באופנה לא בהכרח ייוותר בה גם מחר אבל יש אופנות שחוזרות (רטרו) גם בתחום הריצוף. אחד הטרנדים הוא ריצוף בגרניט פורצלן. במה מדובר? באריחים שהם תת סוג של אריחי קרמיקה איכותיים ומעוצבים. הוא חסין ועמיד ויכול להחזיק מעמד לאורך שנים. דורכים על האריחים שוב ושוב והם אינם מסדקים, אינם נשברים, אינם נשחקים. הם קלים לניקוי ותמיד תמיד יפים יפים. אתם מוזמנים לראותם ולהיווכח ביופיים.

מרצפת שיש
מי שרוצה לשוות לביתם מראה מהודר ויוקרתי יכולים, כמובן, לבחור בריצוף שיש שהוא הרבה יותר יקר. שיקולים שונים עומדים בבסיס הבחירה באיזה סוג מרצפות ויכולים להישקל לפני הרכישה. נציג שירות של החברה יסייע לכם להגדיר ולאפיין את הצרכים ואת הציפיות מריצוף תוך כדי פירוט יתרונות וחסרונות של כל אחד מסוגי החומרים המהווים את תשתית הריצוף. ההחלטה היא וודאי שלכם, הלקוחות. תבחרו מה שמתאים ויפה לכם. מה שלטעמכם הולם את הבית ומשתלב עם קו העיצובי שלו.
הכתובת והביטחון שלכם
החברה שוקדת מזה שנים רבות על שיווק והספקת סוגי הריצופים הנבחרים. אין ספק כי ריצוף יפה מהווה מרכיב חשוב ומרכזי בעצוב חזות הבית. ף קבלנים גדולים מסתייעים אף הם בידע ובניסיון העשיר של החברה על מנת להציע ללקוחותיהם את הריצוף המתאים ביותר לסוג הבית שהם בונים ולאופיו. אל נמת לאפשר לעצמכם ליהנות מהרצוף הדקורטיבי היפה ביותר לטעמכם, אתם מוזמנים לערוך היכרות עם ההיצע הרחב והמגוון של הסוגים השונים ולבחור בניהם את זה שמוצא חן בעינכם. האפשרות לרצף מתחמים או חדרים שונים בבית בסוגי שריצוף שנוחם על מנת להעשיר ולהעצים את האפקט העיצובי פתוחה בפניכם אף היא, כמובן.

Beautiful-floor_02