חדר האמבטיה הוא החדר האינטימי בבית. הכול מתגלים של במערומיהם – ללא מסווים, ללא עמדת פנים. עירומים ועריות. גם אפם אם משך השהייה שלכם בחדר זה קצוב ואולי דווקא בשל כך, טבעי שתרצו לחוות בו זמן איכות, שלכם עצמכם – בתחילת יום ובסיומו. במקום טוב.
מוצר ושירות מקצועיים
לשם כך מציעה לכם לחברת א.א קרמיקה את מוצריה ואת שירותיה המקצועיים בתחום עיצוב אמבטיות. ריצוף, חיפוי קיר, כלים סניטריים ואביזרים שונים – כל אלה מיוצרים מהחומרים המשובחים ביותר. איכותיים ועמידים, מעוצבים לתפארת, הם משווים לחדר האמבטיה מראה מהודר ויוקרתי ובעיקר הופכים אותו למתחם שנעים לשהות בו. חומרים איכותיים עמידים בפני חום, קור, רטיבות ולחות, כל אלה מהווים ערובה לכך שהמוצרים שאתם רוכשים ישרתו אתכם במשך שנים רבות.

ייעוץ, שירות, התקנה
מה שתבחרו -אמבטיה, מקלחון או שניהם גם יחד, החברה תעניק לכם את המורים, תתקין אותם לרווחתכם בחדר האמבטיה ותעניק לכם ייעוץ וטיפים כיצד למקסם את התועלת שתוכלו להפיק מהם. התאמה מיטבית לגודל חדר אמבטיה, למבנה שלו ולתכולת המרכיבים השונים המצויים בו, כל אלה יסופקו לכם כחלק בלתי נפרד מהמחויבות של החברה להעניק ללקוחותיה את הטוב והמיטב. על מנת ליהנות ממלוא הפוטנציאל הגלום בחדר האמבטיה כדאי ומומלץ לשלב בו כלים סניטריים איכותיים להקלה על השימוש בו לצרכיהם שלכם שנהוג לבצעם בחדר זה.
העדפה אישית
אם חדר האמבטיה קטן וצר ומגבלות המקום מחייבות אתכם להצטמצם, ייתכן כי מקלחון פינתי עשוי להוות פתרון מצוין בהינתן המגבלה והאילוץ, אבל אם הוא גדול ורחב מספיק, ייתכן כי יש בו די מקום והן מקלחון והן לאמבטיה. במידה שחשוב לכם שתהיה בו אמבטיה, יש לתכנן את חדר האמבטיה מבעד מועד, כדי שיהיה גדול ומרווח מספיק לכלול בו את האמבטיה. אם אתם עורכים שיפוץ ובמסגרתו רוצים להגדיל חדר אמבטיה קטן, גם זה ניתן, כמובן, להתקין בו אמבטיה, העדפה אישית, אפשרויות ומוגבלות ובעיקר יכולת כספית (ע"ע(אפשרויות ומגבלות…) יקבעו מה ייכלל בחדר האמבטיה שלכם.