לעץ יש תכונת ומאפיינים ההופכים אותו לחומר גלם מבוקש ומעודף על רגבים בבחירת ריהוט לבית, בריצופו ובחיפויו. עץ משרה אווירה כפרית, ביתית, פשוטה וחמימה. אלא שעם כל היתרונות העץ יש לו גם חסרונות. הוא לא עמיד בפני חום ורטיבות כפי שעמידים בפניהם אריחי קרמיקה.
מגוון דוגמאות ועיצובים
חברת א.א. קרמיקה מזמנת לכם אפשרות לבחור מתוך היצע מגוון והעשיר של סוגי אריחים, לרבות כאלה הנראים בטקסטורה ובצבע של עץ וגווניו. אתם יכולים להתרשם במו עיניכם ולעצב את הבית שלכם כך שהריצוף והחיפוי ייראו תואמים לקו העיצובי שאתם בוחרים. בין אם אתם בוחרים ריצוף וחיפוי לסלון או בין אתם בוחרים לחדר האמבטיה, לחדר השינה שלכם (הורים) למטבח או לחדר הילדים- יש לכם אפשרות לגוון את הבית בכל מיני הגוונים המוצעים לבחירתכם.

המקור – או נאמן למקור?
ריצוף וחיפוי קרמיקה דמוי עץ מאפשר ליהנות מכל העולמות, או לכל הפחות משניים המרכזיים שבהם – עץ וקרמיקה. האפשרות לעצב את הרצפה וקירות ביתכם באריחים דמוי עץ משפר ומשדרגת את איכות חייכם, הן בשל היות חסינים, איכותיים, בלתי מתכלים והן בשל העיצוב המרהיב שלהם. האריחים לא נסדקים, לא נשברים, עמידים בפני רטיבות וחום, קלים לניקוי ולא מחייבים כל פעולת תחזוקה.

אם אתם אוהבים את המקור, העץ, אתם עשויים לאהוב לא פחות את הקרמיקה המאפשרת לחקות אותו באופן מושלם, כלומר באופן טבעי.
אם חשוב לכם לקבל תמורה מלאה על כספכם, אריחי קרמיקה דמוי עץ יאפשרו לכם לקבל התוצאות המיטביות של משוואת עלות-תועלת. גם אם וכשאר תרצו, בשלב כל שהוא, לשפץ ולשדרג את הבית, אריחי הקרמיקה שיהיו בו לא יחייבו שום שינוי, הם ימשיכו לתת לכם את תחושת הביתיות החמה וימשיכו לשרת אתכם הודות לתכונות היסוד המובהקות שלהם – חוסן, עמידות וכפי שרואות עיניכם – יופי רב.