יותר מאשר ריצוף וחיפוי הכל מתחם בבית, יש חשיבות עליונה לבחירה מושכלת של סוג הריצוף שבוחרים לרצף ולחפות בו את קירות חדר האמבטיה בבית. המגוון הרחב והעשיר של סוגי ריצוף שונים מאפשר בחירה שמשולבים בה איכות ויופי. חברת א.א קרמיקה פותחת בפניהם מניפת הריצוף.

ריצוף חזק ואיכותי
הריצוף וחיפוי הקירות בחדר האמבטיה חשופים בכל העת ללחות, לרטיבות, לחום. בחירה מושכלת של קרמיקה לאמבטיה מאפשרת לתת מענה לכל המרכיבים הנתונים האלה. אריחי הקרמיקה האיכותיים מעניקים תחושה נעימה גם כאשר דורכים עליהם ברגליים יחפות. ניתן לשוות לחדר האמבטיה מראה אחיד אם בוחרים באותו סוג של קרמיקה לרצפה ולקירות ואפשר גם לבחור סוג או לפחות צבע אחר על מנת לגוון. כך או כך היצע גדול ומגוון של אריחי קרמיקה מאפשר לכם "לשחק" עם המבחר.

בחירה מושכלת
על מנת לוודא כי אתם בוחרים אריחים עמידים וחסונים מפני כל נזק פוטנציאלי העלול להיגרם לאריחים כגון שחיקה, סדקים, שברים, ועוד, חשוב לבחור אותם ממקור שיש לכם אימון וביטחון מלאים בו. לקוחות רבים מאוד של החברה מעידים על האמון שהם רוחשים לה כמי שמספקת ומשווקת קרמיקה לאמבטיה איכותית ומעוצבת. על מנת לבדל את האמבטיה משאר המתחמים בבית או ההפך – ליצור אחידות ולרצף אותו גם באותם אריחים שגם הסלון והחדרים השונים מרוצפים בהם, ניתן לבחור את הריצוף המתאים ביותר לאווירה שאתם רוצים להשרות בבית.
את המרצפות ניתן לראות גם בקטלוג המקוון באתר החברה ו/או באחד ממרכזים המכירות שלה. טוב ויפה מראה העיניים אבל אם אתם לא מסתפקים בו ורוצים לאשש ולחזק את התחושה לשכם כי מדובר בריצוף איכותי ומבקשים – בצדק- לקבל חוות דעת מקצועית כמו גם חוות דעת של לקוחות שנהנים זה מכבר מארחי הקרמיקה במשך שנים, אתם מוזמנים לשאול, להתייעץ, ולקבל את כל המידע המבוקש.

 

VilageWall_06