ריצוף הוא אלמנט עיצובי מרכזי בבית בפרט ובכל מתחם בפרט. אף שהוא אינו בגובה העיניים -הוא אחד המרכיבים הממקדים את המבט הראשון שלנו כאשר אנחנו נכנסים אליו. שילוב של סוגי ריצופים שונים מעשיר ומשדרג את הבית ומאפשר לשוות צביון ואווירה מיוחדים לחדרים השונים.
ריצוף יוקרתי ואיכותי
דרישות הסף שלנו מריצוף לא מאפשרות מרווח לפשרה. הוא חייב להיות איכותי , חסין מפני סדקים ושברים, לא סופח כתמים, קל לניקוי. רצוף מגרניט פורצלן מאפשר לנו ליהנות מכל היתרונות של הריצוף היוקרתי, כזה שאין סיבה וצרוך להחליפו. כשאר רוצים להדר את הבית עוד יותר ומוכנים להשקיע בריצוף שסכום כ סף גבוה, פתוחה אפשרות לרצף בשיש, שנחשב לחומר עמיד וחזק במיוחד.
למה להסתפק בתחליפים?
מי שרוצים להסתפק בתחליפים יכולים לבחור בפרקט, אשר אחת המגבלות שלו הוא אי התאמתו לכל החלקים בבית בעיקר מטבח ולחדר אמבטיה שם הוא חשוף לרטיבות ולחום העלולים להוות גורמי סיכון וזרזים של שחיקתו. ריצופי הקרמיקה והאבן לא רק יוקרתיים ומן הסתם גם יקרים יותר אלא בעיקר עמידים ובעלי טקסטורה מרהיבה יותר. ריצוף כפרי משווה לבית מראה פשוט ומשרה בו אווירה שקטה ונעימה. קל יותר ליצור את המראה הזה באמצעות הקרמיקה האיכותית של א.א קרמיקה.
יעוץ מקצועי
עינכם הרואות עדות למגוון הריצופים המוצע לכם. פתרונות הריצוף מאפשרים ללקוחות לבחור בין טקסטורות שונות, צבעים ושילוביהם, גדלים שונים של מרצפות וסגנונות שונים. ריצוף כפרי הוא אחד הטרנדים הרווחים כיום כאשר רוצים לשוב אל הפשטות הטבעית ויפה של פעם. תכון מוקפד של כל הבית ועיצובו לוקחים בחשבון את אופן שבו עשוי להשתלב הריצוף הייחודי בתפיסה הכוללת של חזות הבית. על מנת להקל עליכם לבחור את הריצוף המתאים ביותר אתם מוזמנים להסתייע בשרות נציגי השירות של החברה מבלי לוותר כמובן על הטעם ההעדפה האישיים שלכם.

Village_02