בחירה באריחים מצוירים לייפוי הבית כחלק מעיצובו היא בחירה אסתטית המעידה על היציאה מהקופסה וכניסה אל משבצת יצירתית ומקורית. באחרונה יד מי שחוזרים לטרנד של אריחים מצויירים אשר רווח במאות הקודמות בבתים ישנים בעיקר ביפו, בתל אביב ובירושלים.

טעם יפה של פעם
אריחים מצוירים משווים לבית מראה עתיק וגם מודרני. שילוב של ישן וחדש מבטא את הזיקה אל העבר עם נגיעות עיצוב מודרניות. אריחי קרמיקה מצוירים שמשווקת א.א קרמיקה יוצרים בבית אווירה מיוחדת, אשר כל מי שנכנס אליו חש בה. ניתן להזמין אריחים לפי טעם ועיצוב אישיים ובכך לשלב את האריחים עם קו העיצובי הכללי, שבו מתקיימות אחידות והלימה בין הרהיטים, מצרי הטקסטיל, החיפוי מראה מוצרי החשמל, התאורה ועוד.

חיפוי תואם
כאשר בוחרים אריחים מצוירים מכניסים הביתה חום, צבע, יצירתיות. האריחים המצוירים שוברים את המראה האחיד, הקלאסי, המינימליסטי שבו כל אריח דומה למשנהו. על מנת להעשיר ולהעצים את האפקט החזותי הייחודי של הבית ניתן לשלב חיפוי דקורטיבי תואם לאריחים המוצוירים. ניתן "להלביש" את כל הבית באמעות המוצרים האיכותיים והמעוצבים דל א.א קרמיקה. אם ההתלבטות ממושכת וקשה זה רק בשל המגוון העצום של האפשרויות, אבל אם בכך מתמצים הקשיים שלכם – אשרכם…

אותה גברת?

לפעמים פריט קטן מחולל שינוי גדול אבל כאשר מדובר במהפכה עיצובית. אותה גברת בשינוי אדרת היא גברת אחרת, ואותו בית שמשנים בו ריצוף נראה בית שונה לחלוטין, חדש ומהודר יותר, יוקרתי יותר וגם ביתי יותר. האפשרות לטבוע את חותם הטעם שלכם בריצוף מחזקת את תחושת הביתיות והופכת את השהייה בו לנעימה יותר. בנוסף, אחד היתרונות הגלומים באריחים מצוירים הוא בכך שהם מייתרים את הצורך בשטח לייפוי הבית. האפקט העיצובי שיוצר הריצוף המצויר הוא בדיוק כמו האפקט שיוצר שטיח מהודר.